Dla tych z Państwa, którzy nie są jeszcze zdecydowani na dłuższą współpracę z nami i udział w Programie, przygotowaliśmy ofertę umożliwiającą skorzystanie ze szkoleń bez konieczności rejestracji do Programu. W ramach tej oferty mogą Państwo skorzystać ze modułów szkoleniowych zawartych we wszystkich obszarach kształcenia przedstawionych w Programie (patrz zakładka Obszary kształcenia). Zakres merytoryczny każdego modułu, wraz zakresem czasowym, może być dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Dostępne są zarówno szkolenia grupowe jak i indywidualne. Jesteśmy również w stanie zorganizować dla Państwa szkolenia wyjazdowe połączone z integracją.

Termin oraz miejsce szkolenia dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań. Istnieje możliwość organizacji szkoleń zarówno w naszej siedzibie, jak i w Państwa placówkach.

Ponadto mogą Państwo skorzystać z usług dodatkowych, takich jak analiza potrzeb szkoleniowych grona pedagogicznego. Raport z takiej analizy pozwoli Państwu wybrać takie tematy szkoleń, które będą pokrywały się z Państwa potrzebami.

Jesteśmy w stanie zrealizować również szkolenia z innego obszaru medycyny.

W celu ciągłego poszerzania naszej oferty zachęcamy Państwa do kontaktu i zgłaszania zapotrzebowania na przeprowadzenie szkoleń z zakresu innego niż wymienione na stronie Programu.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przyjmiemy każdą sugestię.